Игра в числовую лотерею ч...

Prev Next

Спекотний березень на «Льодограї» Избранное

Спекотний березень на «Льодограї»

В той час, коли Україна ще продовжує вітати своїх паралімпійців з перемогами на чергових зимових Паралімпійських іграх.

В той час, коли Україна ще продовжує вітати своїх паралімпійців з перемогами на чергових зимових Паралімпійських іграх, у Богуславі триває підготовка майбутніх олімпійців. Як ви пам’ятаєте, шановні читачі, УНТЦ «Льодограй» вже давно став прекрасним майданчиком для тренувань юних спортсменів, серед яких, цілком імовірно, є майбутні олімпійські чемпіони.

У березні на льодовій арені Богуслава знов було спекотно від насиченого графіку проведених змагань. Ще на початку місяця тут відбувся 6 етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів. Починаючі спортсмени з Дніпра, Білої Церкви, Києва, Кривого Рогу, Кропивницького, Одеси, Сум, Рівного, Харкова, Чернівців — всього понад 150 чоловік, взяли участь у цьому турнірі.

Олена Амосова, головний тренер з фігурного катання УНТЦ «Льодограй», надала право представляти команду Богуслава сімом спортсменам. І вже в перший день Юліана Вільгань здобула 1 місце в категорії дівчата 2007–2008 р. н. категорія Б, Аліна Онищенко та Євген Остапенко — 1 місце в категорії танцювальний дует, а Мілана Сіра посіла другу сходинку серед дівчат 2009–2010 р. н. категорія Б. Зазначимо, що наша юна зірочка вперше брала участь у змаганнях спортивного рівня. Наступного дня до загальної скарбнички медалей «срібло» у категорії юнаків додав і Олександр Хілініченко.

Кожен учасник змагань, окрім медалей і заохочень, отримав від спонсора змагань «Добра ферма» смачне молоко, а найбільш успішні долучились до розподілу грошового призового фонду. Як ви бачите на фото, свої перші «спортивні» кошти отримали і наші красуні з команди «Льодограю».

Не встигли вщухнути емоції після виступів юних фігуристів, як вболівальники з Богуслава стали свідками драматичних баталій у Юніорській хокейній лізі та Відкритому чемпіонаті м. Києва, де «Шершні» вперто змагаються з дуже досвідченими суперниками. Я не буду зараз перелічувати скільки хокейних зустрічей вже відбулось у першому місяці весни на УНТЦ «Льодограй», але повірте — таке навантаження достойно може витримати лише сучасний льодовий палац. Саме за це дякують і спортсмени, і вболівальники оператору державних лотерей «М.С.Л.», який не просто збудував за власні кошти сучасний спортивний комплекс зимових видів спорту у затишному українському містечку, але й продовжує опікуватись усіма нагальними проблемами юних спортсменів та тренерського складу. А вони, у свою чергу, віддячують гарними результатами. Так на турнірі «Хокейна Україна. Великі надії‑2018» у Білій Церкві, який пройшов 24–25 березня хокейна команда «Шершні» посіла перше місце у запеклій боротьбі серед 10 команд. Кращим бомбардиром турніру став богуславчанин Антон Воліченко. Цими ж днями у Чернівцях на Відкритому чемпіонаті Чернівецької області з фігурного катання на ковзанах «Сузір’я Буковини» команда Богуслава показала прекрасні результати і завоювала 18 призових місць. Тож ми продовжуємо уважно стежити за успіхами богуславських спортсменів, аби не проґавити народження олімпійського чемпіона.

Последнее изменениеЧетверг, 31 мая 2018 12:45