Газета

свежий номер
конкурсы
архив
фото-галерея
партнеры

Лотереи

Лото-Забава
Мегалот

Ресурсы

игорные новости
сайт газеты

04.12.2001 - 49 (219)

Тисяча й один переможець акції «Другий шанс-2»

24 листопада стало вирішальним днем для 50670 кандидатів на головний приз акції, автомобіль Ніссан-Альмера. Найщасливішим з Вас, панове кандидати, виявився, як відомо, мешканець закарпатського міста Тячів Андрій Гайналій. Як повідомили нас в МСЛ, переможець вже заявив про себе, зателефонувавши до регіонального Представництва у м.Ужгород. Тож недалеко той час, коли щасливчик з’явиться у Києві, де ми обов’язково зустрінемося й познайомимо з ним усіх читачів «Азарту».

Окрім пана Андрія, ще тисяча учасників акції, яких визначила тиражна комісія, теж опинилися у розряді, правда, не таких везучих, але переможців. Кожному з них дістануться на пам’ять про участь в акції «Другий шанс-2» бейсболки з логотипом лотереї «Авто-лото».

Починаючи з сьогоднішнього номера газети, ми будемо друкувати прізвища 1000 переможців, при цьому кожного разу в алфавітному порядку. Це означає, що, не знайшовши свого прізвища в цьому номері газети, Ви маєте шанс знайти себе у списках майбутніх номерів. Тож не пропустіть жодного номера «Азарту»!

Приблизно з 10 грудня переможці зможуть звертатися за своїми призами до Представництв МСЛ, адреси та телефони яких ми опублікуємо у наступному номері.

Акція «Другий шанс-2» закінчилася, але вона ще продовжується! Шукайте себе кожного тижня серед 1000 переможців і отримайте пам’ятний приз від МСЛ!

Аді Андреа Рудольф; Закарпатська обл., село Деревці-71.

Алекса Микола Вас.; Миколаївська обл., с.Григорівка.

Алексеєнко Володимир; Полтавська обл., с.Попове.

Аллянов Анатолій Н.; м.Севастополь-55.

Анохін Н.А.; Сімферопольський р-н, п.Школьное.

Антоненко Д.А.; м.Херсон.

Бабінчук Галина; Івано-Франківська обл. с Старий Лисець.

Бабінчук Марія Йос.; Ів.Франківська обл., с.Ст.Лисець.

Бандурова Олена Пет.; м.Луганськ,

Баранов С.Н.; Запорізська обл., м.Бердянськ.

Барило Інна Ів.; Кіровоградська обл., м.Ул’янівка.

Барило Сергій М.; Кіровоградська обл., м.Ул’янівка.

Бахунов В.Р.; Рівенська обл., м.Кузнецовськ.

Башлай Дмитро Вол.; Сумська обл., м.Тростянець.

Беба Т.І.; Луганська обл., м.Старобельськ.

Бедей Ірина В.; Закарпатська обл., м.Тячів.

Бедей І. В.; Закарпатська обл., м.Тячів,

Бедратюк В.П.; Харсонська обл. Білозерський р-н.

Безбісний С.В.; м.Херсон.

Безсонова Галина Олек.; м.Кривий Ріг.

Белозеров Віктор Семен.; м.Херсон.

Бєдна Світлана; м.Сімферополь.

Бидних П. Г.; Київська обл., м.Бориспіль.

Білобров В.А.; м.Севастополь.

Бобилеву В.М.; м.Сімферополь.

Богдан Ладислав; Закарпатська обл., м.Ужгород.

Боголев Віктор Іг.; Полтавська обл., Карлівський р-н, с.Попівка-1.

Бозай Таміла П.; м.Хмельницьк.

Бойко В М.; Київська обл., смт.Баришівка.

Бойко Наталія; м.Вінниця.

Бойко Олександр Вас.; м.Київ.

Бородін Дмитро; М.Миколаїв,

Браславський Л.І.; м.Дн-дзержинськ,

Брик Б.Ф.; Львівська обл., Дрогобичський р-н, с.Раневичі

БуханенкоПавло О.; м.Київ,

Вакуленко Любов; М.Євпаторія,

Васильєв А.Н.; Сум. обл., м.Ромни.

Васько Михайло; Закарпатська обл., Іршавський р-н.

Васясіна Марина; Миколаївська обл., м.Первомайськ.

Васясіна Марина; Миколаївська обл., м.Первомайськ.

Венжина Людмила; м.Одеса.3-1.

Виговський Сергій Мик.; м.Коростень.

Висоцький Петро; Вінницька обл. смт.Пивань.

Вінницький Степан М.; Львівська обл., смт.Верхнє-Синьовидне.

Воробьев С.В.; Одеська обл., м.Березівка.

Вощинкін Сергій М.; м.Київ.

Гагін Микола Ів.; м.Полтава.

Гайналій Л. В.; Закарпатська обл., м.Тячів.

Галенко Денис Володимир.; Закарпаська обл., м.Тячів.

Гапоненко А.І.; м.Донецьк.

Герасименко Н.Н.; м.Хмельницьк.

Герасименко Н В.; Миколаївська обл.

Герасимчук Р.О.; Тернопільська обл., м.Шумськ.

Гернович Л.Р.; м.Львів.

Глова Евген Волод.; Дніпропетровська обл., м.Вольногірськ.

Гнатенко Олександр Мик.; м.Харків.

Головач Г; Ів.Франк. обл., м.Коломия.

Гонгало Леонід Нар.; Житомирская обл., м.Коростень.

Горбачев В.Ф.; Дніпропетровська обл., Апостольський р-н, с.Мар`янське-1.

Горовой Вадим Олександр.; м.Донецьк,

Григоренко О.В.; м.Луганськ,

Григоренко Юрій Мик.; м.Хмел-цький.

Гринько С.Я.; Донецька обл., Мар’їнський р-н, с.Олександропілля,

Грицина Петро; м.Хмельницьк,

Даниленко Т.І.; Донецька обл., м.Горлівка,

Данілов Ігор Ю.; м.Івано-Франківськ,

Данчук Ю. Ф.; Хмельницька обл., смт.Летичів,

Данюк Наталія Мик.; Київська обл., м.Васильків,

Дверницька Маріанна Ігор.; м.Харків,

Девятиярова Ганна Євсієвна; Одеська обл., м.Вилково,

Дзюба Олександр Бор.; м.Хмельницьк,

Дишкант Сергій Григор.; Херсонська обл., Білозерський р-н, с.Станіслав.

Дмитрієва В.В.; Луганська обл., м.Красний Луч,

Добудько Л. І.; м.Одеса,

Домброван Ю.В.; м.Миколаїв,

Доровська Анастасія Олек.; Луганська обл., м.Свердловськ-9,

Драмарецька Антоніна І.; Донецька обл., пос.Стожково,

Дрига А.П.; м.Запоріжжя,

Дроздов Олександр; Крим, м.Сімферополь,

Дудар Алла Павлівна; м.Вінниця,

Євсютін А.А.; м.Ровеньки.пос.Ясеноватський,

Єременко Анжела Петр.; м.Чернігів,

Жижкевич Олександр; Донецька обл., м.Вугледар,

Загній Катеріна О.; Сумська обл., смт.Жовтневе,

Закамлістов Сергій В.; Кримська обл., Медведово, Чорноморський р-н.

Закомлистова Олена; Кримська обл., Чорноморський р-н, м.Медведово.

Залізнюк Віктор Вол.; Житомирська обл., с.Вереси.

Зінченко Валентина Бор.; м.Сімф-поль.

Золотухін Григорій; Луганська обл., Сватовський р-н, с.Мостки,

Зубиліна Світлана Мих.; м.Суми,

Іванов Михайло Гр.; м.Кіровоград,

Іляшенко А Зап-ська обл., м.Токмак.

Каламурза Григорій І.; м.Миколаїв,

Калінар Василій Юр.; Закарпатська обл., Виноградський р-н, с.Хижа,

Калінчук Наталія Л.; Хмельницька обл., м.Ізяслів.

Камишний В.І.; м.Чернігів.

Караховський Е.Ш.; м.Дніпр-овськ.

Кардава Т.Т.; Харківська обл., Куп’янський р-н, с.Ківшарівка.

Кардаш Сергій Григор.; м.Київ.

Кахович В.Д.; Крим, Красногвардійський р-н, с.Удачне.

Кащій Степан Іванович; Одеська обл., п.Тарутіно.

Кваснюк Анатолій Сем.; Чернівецька обл., м.Хотин.

Кецмур Аліна Василівна; Ів.Франківська обл., с.Яворів.

Кирилюк Н.П.; Луганська обл., м.Брянка.

Кириченко Василь Вол.; Луганська обл., м.Кіровськ.

Кисе Віктор Георгійович; Одеська обл., Тарутинський р-н, п.Бородіно.

Кисе Олена Вікторовна; Одеська обл., Тарутинський р-н, п.Бородіно.

Клинчук Микола Мих.; м.Одеса.

Ковалевская Валентина П.; м.Сімферополь, з.Жильцовой.

Ковалец Іван Як.; м.Харків.

Коваль Олексій Іванович; м.Харків.

Ковальчук Наталія; Закарпатська обл. с.Корольово.

Кожушко І.В.; м.Полтава.

Козлов В.В.; Донецька обл., м.Дзержинськ.

Колесник Ігор Вяч.; м.Тернопіль.

Колеснікова Н.В.; Кіровоградська обл., с.Смоліне.

Колодницька Наталія; Ів.Франківська обл., м.Коломия.

Колодяжний Олексій Бор.; м.Суми.

Комонюк Ст.Вас.; Луганська обл., м.Рубіжне.

Короленко Людмила Мик.; м.Вінниця.

Кривошеєв Сергій Вячесл.; Луганська обл., м.Сватово.

Кряжева Ганна; м.Херсон.

Кряжева Римма Фед.; м.Херсон.

Кулаковський П.С.; Одеська обл., п.Ширяєво.

Кулик Надія Мик.; м.Херсон.

Кульнева Світлана; м.Ужгород.

Кульчицький Є.Й.; Чернівецька обл., м.Хотин.

Кустря Анатолій Ю.; Н.Каховка.

Лемега А.Д.; м.Тернопіль.

Лигненко Володимир; Київська обл.м.Васильків.

Лимар Марія В.; Львівська обл., Самбірський р-н, с.Ралівка.

Лисенко Ганна Т.; Донецька обл., м.Горлівка.

Ліпчинська Людмила В.; м.Хмельницьк.

Літвіненко В.Т.; м.Черкаси.

Літвінова І.С.; Миколаївська обл., смт.Братськ.

Луговський Валентин В.; м.Чернігів.

Луковський Віктор Ю.; Херсонська обл., Білозірський р-н, с.Станіслав.

Лялікова Ніна Д.; Донецька обл., Єнакієво.

Лясковський А.А.; Херсонська обл., Бериславський р-н, с.Львово.

Лях Віктор Ст.; Закарпатська обл., м.Іршава.

Лях Степан П.; Закарпатська обл., м.Іршава.

Максименко Н.Н.; Харківська обл., Баровський р-н, с.Пески-Радьковські.

Малинецький Сергій О.; Хмельницька обл., м.Красилів.

Мальчіна Валентина; Луганська обл., смт.Слов’яносербськ.

Маргохина Н.В.; г.Донецьк.вул.Черкасова.

Мартиненко Марія П.; Дніпропетровська обл., Апостолівський р-н, с.Мар’янське-2.

Мартиненко Тетяна Мак.; м.Кривий Ріг.

Матвеев Михайло Яр.; м.Севастополь.

Матушевська Р.І.; м.Одеса,

Мельник Олена Іванівна; м.Херсон,

Митракова Є.А.; м.Маріуполь,

Міхута Світлана Сер.; Крим, м.Феодосія.

Могильченко С.Г.; Дніпропетровська обл., м.Новомосковськ,

Моісеєнко; м.Миколаїв,

Мушиманська Світлана Л.; м.Вінниця.

Набруско Марія; Волинська обл., м.Камінь-Каширський,

Нігмакулліна Надія М.; Хмельницька обл., м.Шепетівка,

Нікітенко Лідія Дмитрівна; Запорізька обл., м.Енергодар,

Новик Олександр Мик.; Донецька обл., м.Шахтарськ-2,

Обідник Єліна Вол.; Харківська обл., Золочевський р-н, пос.Золочев,

Овчарик Володимир Мих.; Івано-Франківська обл., м.Коломия,

Олійник Галина Данилівна; Донецька обл., м.Краматорськ,

Орлов Михайло В.; м.Одеса,

Остапенко Вадим Вол.; м.Дніпр-овськ,

Паламарчук Наталія; м.Чернівці,

Панченко І.Н.; м.Київ,

Парченко Таїса; Хмельницька обл., Летичівський р-н, с.Меджибіш

Пасік В.М.; Волинська обл., м.Ковель,

Пахонок Людмила; м.Тернопіль,

Петренко Олександр П.; м.Южноукраїнськ,

Пєшкова Людмила; Кіровоград 4,

Половінченко Вікторія; м.Чернігів,

Попова Світлана; м.Горлівка,

Походенко Е.Г.; м.Іллічівськ,

Прийматчук Олег Петрович; м.Івано-Франківськ,

Прийомиш Руслан Г.; м.Київ,

Приходько Е.В.; м.Одеса,

Продан Марія Юр.; м.Мукачево,

Продонова Марія В.; Одеська обл., В.Михайловський р-н, с.М.Комарівка,

Продоп Марія; М.Мукачево,

Простак В.Г.; м.Корюківка, Чернігівська обл.,

Процун Володимир Мих.; м.Львів,

Прутян В.С.; м.Одеса,

ПФО Ніна Сергіівна; м.Кіровоград,

Рац Артур; Закарпатська обл. м.Хуст

Ребізант Катерина О.; м.Львів,

Рибак Р.В.; Закарпатська обл. м.Ужгород,

Рибченко Вадим; м.Київ,

Рижкін Сергій Ген.; Київська обл., м.Славута,

Рішко Марія Миколаївна; Закарпатська обл., Тячівський р-н, с.Бедевля

Розганяєв Геннадій; Житомирська обл., м.Н.Волинський, с.Наталівка,

Романченко Вол.Олекс.; м.Херсон,

Русік Володимир О.; м.Харків,

Русінов Микола М.; Хмельницька обл., м.Старокостянтинів,

Саврій Світлана Степ.; м.Хмельницький,

Сакова Марія Мик.; м.Ів.Франківськ,

Салан В.В.; м.Київ,

Салтинський Андрій Волод.; м.Одеса,

Самусь Олександо Олек.; Полтавська обл., г.Кременчуг,

Санніков Олександр Мик.; Дніпр-ська обл., Апостолівський р-н, с.Токівське,

Санькова Катерина; м.Миколаїв,

Селіванова Галина Ів.; Кіровоградська обл., пос.Смоліно,

Сервінська Наталія А.; Київська обл., м.Тараща,

Середенко І.Д.; Донецька обл., м.Волноваха,

Сизова С.Л.; м.Київ,

Сницаренко Ганна В.; Одеська обл., Белявський р-н, с.В.Дальник,

Созонович Сергій Бор.; Харківська обл., м.Ізюм,

Сокрута А.Д.; Дніпропетровська обл., пгт.Красногригорівка,

Степанова Ганна; м.Сімферополь,

Стефанців Ганна; І.Франківська обл., Коломийський р-н, с.Воскресінці

Стручкова Олена; М.Миколаїв,

Суліма Олег Мих.; м.Полтава,

Тетери Оксана; м.Зеленодольськ,

Титаренко Раїса Мефодіївна; Черкаська обл., м.Шпола,

Титова Ніна А.; м.Одеса,

Тихонов С.А.; м.Севастополь,

Толстих Галина; и.Констянтинівка, Донецька обл.,

Тритініченко Іван Ф.; м.Київ,

Трофиленко Володимир В.; Черкаська обл., с.Хацьки,

Трофімов Віктор Олек.; м.Сімферополь,

Урода Олександр Анат.; м.Хмельницьк,

Федотова Людмила Вас.; м.Київ,

Фищук Микола Ан.; Херсонська обл., п.г.т.Новоолексіївка,

Франсюк Петро Г.; Хмельницька обл., с.Гвардійськ,

Химинець Михайло; Закарпатська обл. м.Берегове,

Чайковський В. Л.; м.Березань,

Чаркін В.А.; м.Керчь,

Чебикіна Наталія А; м.Феодосія.

Чеботаренко Н.В.; Тернопільська обл., смт.Вишнівець,

Чеботнікова Л.М.; м.Херсон,

Черепащук Олена; м.Херсон,

Чернишова Олена; Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Буштино,

Чернишова Олена Мих.; Закарпатська обл., смт.Буштино,

Чернова Людмила Ів.; м.Харків,

Шабуркіна Тетяна Вал.; Одеська обл., м.Кодима,

Шалак Микола Ст.; м.Тернопіль,

Шаповал Олеся; Черкаська обл., смт.Чорнобай,

Шаргородський В.І.; Миколаївська обл., смт.Криве Озеро,

Швец Тетяна В.; м.Горлівка,

Швець В.Н.; Вінниц. обл., с.Комунарівка.

Шелуосанов В. М.; м.Миколаїв,

Шляховський В.В.; Одеська обл., Біляєвський р-н, по.Петровське

Штурипіта І.В.; Львів. обл., м.Дрогобич.

Шубін А.Е.; м.Севастополь.

Шуленско Петро І.; Запорізьська обл., м.Кам’янка-Дніпровська.

Щербань В.М.; Черкаська обл., с.Іркліїв.

Щербань Сергій Вас.; Вінницька обл., м.Тульчин.

Янущак Ганна Мик.; Ровенська обл., м.Кузнецовськ.

Яромоленко С.М.; м.Очаків.

Ясенева Алла Ів.; м.Луганськ.